Komisyonla Kredi

Komisyonla Kredi

Komisyonla kredi en çok merak edilen kredi türlerinden biridir. Ev ya da araba almak gibi farklı sebeplere bağlı olarak nakit ihtiyacı bulunan kişiler, bankalara başvuru yaparak kredi çeşitlerini inceleyip, kredi talebinde bulunabilirler. Ancak her bankanın, farklı bir kredi değerlendirme kriteri mevcuttur. Bu doğrultuda bankalar, başvuru yapan kişilerin belirli bir süre zarfında sigortalı çalışmış olması, aylık gelirinin iyi olması ve kredi puanının yüksek olması gibi şartların karşılanmasını talep eder. Bu gibi şartları karşılayamayan kişilerin kredilerinin olumsuz yanıt alma ihtimali daha yüksektir. 

Farklı sebeplerle normal kredi şartlarına uymayan kişiler ise komisyonlu olarak verilen kredi hizmetleri için başvurur. Ancak günümüzde komisyonlu kredi imkanı sağlayan banka sayısı oldukça azdır. Bu hususta ise farklı kurumlar devreye girer. Kredi notu yeterli olmayan kişiler, bu kurumlara başvuru  yapıp, belirli bir komisyon karşılığında kredi çekme hizmetinden faydalanabilir. Bu şekilde kredi değerlendirmesi için Misyon kredi uzmanları ile iletişime geçip, bu konuda daha detaylı bilgiye kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. 


Komisyonla Kredi içerik görseli


Komisyonla Kredi Nedir? 


Acil bir şekilde nakit ihtiyacı olan kişiler kredi çekmek gibi seçeneklere başvurur. Nakit ihtiyacı için ise bankalar; kamu personeli, emekliler ve çeşitli meslek grupları için finansal çözümler sağlar. Bu kapsamda taşıt kredisi, konut kredisi, tarım kredisi ihtiyacınız doğrultusunda uygun farklı kredi çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. 
Düşük kredi notu gibi değişik nedenlerle kredi çıkmayan kişiler için komisyonlu olan kredi seçeneği devreye girecektir. Bu kredi türü bankalara göre farklılık gösterse de günümüzde genel olarak bankalar komisyonlu olan kredilerden vermeyi tercih etmez. Bu konuda ise kredi almak isteyen kişilerin bu alanda hizmet sağlayan çeşitli firmalara başvuru yapması mümkündür. Komisyonla kredi için firmalara başvuru yapıldığı zaman şirketler, başvuru sahipleri ismine bankadan kredi çeker ve belli bir komisyon tutarını kendilerine tahsis eder. Size kredi çıkıp çıkmayacağı hakkında bilgi alabilirsiniz. Firmamız yalnızca Mynot raporu çıkarma konusunda hizmet verir. 


Komisyonla Kredi içerik görseli


Ön Ödemesiz Komisyonla Kredi


Ön ödeme olmadan komisyonla kredi ise gerekli belgeler temin edildiği takdirde farklı firma ya da şirketler tarafından verilebilir. Ancak b şekilde bir durum her şirket için geçerli değildir. Acil nakit ihtiyacınızın karşılanması ve bu konuda komisyon karşılığı kredi gibi farkı yöntemler hakkında bilgi almak için finansal uzmanlarımızla iletişim kurabilirsiniz. Bu tarz başvurular öncesi, profesyonel anlamda destek alınması doğru adımlar atmanızı sağlar ve her açıdan olumlu sonuçlar meydana getirir. 

Komisyonla Kredi içerik görseli


Komisyonla Kredi Başvurusu 

Komisyonlu kredi Türkiye’nin birçok yerinden hizmet alınabilecek bir alandır. Komisyonla kredi başvurusu için bu hizmeti sağlayan danışmanlık firmaları ile görüşebilirsiniz. Bunlardan biri de Misyon kredidir. Misyon kredi telefon numarasından bize ulaşarak size hangi bankaların kredi verebileceğini öğrenebilirsiniz. Firmamız Mynot raporunuzu çıkarmanız konusunda size destek olur. 

Danışmanlık firmalarının sunduğu kredi tutarı, kredinin faiz ve vade oranları şirketlere göre değişiklik gösterir. Ayrıca bu hizmetten faydalanmak için ihtiyaç duyulan belgelerin imzalanması ve gerekli şartların sağlanması gerekir. Bu nedenle bu hususta herhangi bir suiistimal etmeye karşı güvenilir bir firmayla anlaşma yapmak son derece önem taşır. Komisyonla kredi için firma seçimi yaparken, şirketlerin yasalar doğrultusunda hizmet vermesine ve Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu tarafından denetleme altında olmasına dikkat etmeniz tavsiye edilir. 

Ön Ödemesiz Komisyonla Kredi

Nakit ihtiyacını en hızlı şekilde karşılamak isteyen çoğu kişi bankalara ve bu alanda hizmet veren şirketlere başvuru yapmayı tercih eder. Komisyonla kredi imkanı sağlayan ve danışmanlık hizmeti veren her firmanın kendine ait birçok kuralı bulunur. Bu firmalar genel olarak, başvuru sahiplerinden farklı belgeler isteyerek ödemenin güvence altına alınmasını sağlamayı amaçlar.  Misyon kredi danışmanlık hizmeti alarak size komisyonla kredi çıkıp çıkmayacağını öğrenebilirsiniz. 

Komisyonlu olan kredileri çekebilmek ya da başvuru yapmak için genel olarak bir finansal uzman desteğine ihtiyaç vardır. Bu konuda güvenilir firmalarla çalışmak son derece önemli bir konudur. Bu hususta firmamız, talepleriniz doğrultusunda size yönelik finansal durum analizi yapıp, ihtiyaç duyduğunuz çözüme sizi yaklaştırmaya çalışır. Komisyonla kredi konusunda avantajlı çözümler için finans uzmanla görüşebilir, Misyon kredi başvuru hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 


Kredi Hesaplama Aracı

TL
0TL 500.00TL
Taksit
1 Taksit 36 Taksit
Kredi Tutarı
Vade Saysı
Faiz Oranı %
BSMV %
KKDF %
Aylık Taksit Ödemesi
Toplam Geri Ödeme

Komisyonla Kredi Çeken Var Mı?

Bankalardan kredi çekemeyen kişiler içi böyle bir kredi türü mevcuttur. Nakit ihtiyacı olan kişiler için en güvenilir yöntem her zaman bankalardır. 

Sicili Bozuk Olanlara Hangi Bankalar Kredi Veriyor?

Sicili bozuk olan kişilere genellikle kredi çıkmaz. Bu kişilerin notu düşüktür. Bazı devlet bankaları bu imkanı sağlayabilir. 

Komisyonla Kredide Gelir Belgesi Şartı Var Mi?

Komisyonla kredi almak için bankalar tarafından istenen belgeler vardır. Bunlardan biri de gelir belgesidir. 

Kaç Puana Kredi Çıkar?

Komisyonla kredi çekmek için 1500’ün üzerinde bir kredi notu olması gerekir. Bunun altı riskli olduğu için kredi talebi olumsuz yanıtlanır.

Hangi Bankadan Kolay Kredi Alınır?

Çoğu bankadan kredi almak için sorun olmaması gerekir. Sorunlu kişiler için TEB Bankası, Aktif Bank gibi bankalar kolay kredi çıkmasını sağlar.

Başa dön
Misyon Kredi Müşteri Hizmetleri
Hızlı Başvuru